Neden DüğünBuketi.com?

Genç ve eğlenmeyi seven bir ekiple tüm düğün firmalarını bir araya getiriyoruz ve çiftlerin düğün firmalarından fiyat teklifleri almalarını sağlıyoruz. Düğünler ne kadar eğlenceliyse, organizasyonuna yardımcı olmak da o kadar eğlenceli! Seni de aramıza bekliyoruz.
 

Açık Pozisyonlar

1) Metin Yazarı

Yüz binlerce evlenecek çiftin Düğün Hazırlıkları Rehberi‘nin blog sayfalarında gezindiğini biliyor muydun? Rehber yazılarla onlara yardımcı oluyoruz. Sen de onlara yardım etmek ister misin?
Özenliyim, yurtdışı bloglarını karıştırırım, -de’yi -da’yı düzgün yazarım diyen ve ofise gerek yok evden çalışırım diyenler! Aşağıdaki başvuru formu sizi bekliyor.

2) Saha Satış Temsilcisi

Yüzlerce düğün firması sunduğumuz mükemmel hizmetlerden haberdar olmayı bekliyor. Düğün firmalarını gezerek DüğünBuketi.com’a ekleyecek ve çiftlerin onlara ulaşmalarını sağlayacak kahraman sensin!
B sınıfı ehliyetim var, ikna gücüm mükemmel, satış deneyimim de var diyorsan hemen aşağıdaki formu doldurup bize gönderebilirsin.

3) Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Evlenecek çiftler DüğünBuketi.com üzerinden bizimle iletişime geçiyor. Onlara uygun firmalarla iletişimlerini sağlayacak kişi sensin! Binlerce gelin ve damat sana teşekkür edecek 🙂
Diksiyonum iyidir, üstelik çağrı merkezi deneyimim de var diyorsan hemen aşağıdaki iş başvurusu formunu doldurup bize gönderebilirsin.

4) İçerik Uzman Yardımcısı

Düğün Hazırlıkları Rehberi ile yüz binlerce evlenecek çiftin aradığı soruları yanıtlıyoruz. Halen yanıtlamadığımız binlerce soru ve bekleyen içerik var. İçerik üreten ekibimize dahil olmak ister misin?
Deneyimli bir ekiple çalışarak SEO ve içerik üretimine dair tüm detayları öğrenmeye hevesliysen başvuru formu hemen aşağıda.
 

Başvuru Formu

Hata: İletişim formu bulunamadı.