Pazar Magazin Gündemi

YENİ HAFTA,YENİ HABERLER

1. Ebru Şahin ile Cedi Osman’ın sevgili oldukları ortaya çıktı!

Ebru Şahin ile Cedi Osman el ele poz verdi

Geçtiğimiz günlerde aşk iddialarını yalanlamışlardı!

2. Oğlu Han’ı emzirirken paylaşan yapan Bergüzar Korel, kadınlar üzerindeki baskıya isyan etti!

View this post on Instagram

✨ Böyle konuları konuşmayı sevmem açıkça sorulmasındaki cürete de şaşırırım.. Ama hem büyük bir şov hem de kadınlar üstünde öyle bir baskı var ki yazmak istedim. Evet iki çocuğumu da normal doğumla dünyaya getirdim, Sezeryan da olabilirdim, Bu benim tercihim ya da tıbbi bir zorunluluktan ötürü olabilirdi ve bu anneliğimden hiçbir şey eksiltmezdi! Evet ikinciyi de normal yapmak en büyük isteğimdi ama asla ve asla bunun fanatizmini ne kendime ne de doktoruma yaşatmadım. Önemli olan tek şey yavrumu sağlıkla kucağıma almaktı. Doğumdan bir gün sonra ilk vaka açıklandı, Kaygı dolu bir lohusalık ve emzirme süreci geçirdim. Hormonlarmış, Psikolojik ve fiziksel sıkıntılarmış Hiçbirine katlanma lüksüm olmadı. Hamileliğimin başından itibaren önce fiziksel sonra da psikolojik olarak dayanılmaz acılar ve sıkıntılar yaşadım. Kendim de şaşırdım nasıl ayakta kalabildiğime. Cevabım belliydi. İçimdeki mucizem. Şimdi bu satırları okuyan bebeği tutunsun diye yatan,ilaç alan, Eşiyle,işiyle,ailesiyle ya da herhangi bir sebepten büyük stres altında olan SEN Canım anne.. Bil ki seninle ayni şeyleri yaşadım. Söyleyebileceğim yegane şey; İçindeki mucizeye tutun, Bil ki o çok kuvvetli. Bil ki seni TERKETMEYECEK BIRAKMAYACAK TUTUNACAK.. Sana kavuşacağı günü senin kadar o da heyecanla ve aşkla bekliyor. Hep İnan, Dua et, Hisset. Öyle kolay değil seni bırakıp gitmesi.. Bunu hiç unutma! Kendine acıma! Niye benim başıma geliyor bu deyip kendini aşağı çekme! Unutma; Yıllardır beklediğin o gün geldi Seni seçti. Aylar sonra mucizeni kucağına alıp gözlerine baktığında bugünleri hatırlayacaksın.. Ve diyeceksin ki.. Büyük iş başardık mucizem, İyi ki hiç vazgeçmedim senden, İyi ki bırakmadın beni annem. Geçen sene bu zamanlar Desteğe,duaya,inanca en çok ihtiyacım olan zamanlardı. Şimdi ise o günleri hiç unutmadan bugün tüm o güzel anneler için kalbimde ve dualarımda yer açtım bilesiniz. Sevgiyle.

A post shared by Berguzar Korel (@berguzarkorel) on

3. Ozan Güven kendisine platonik aşık olduğu için Cem Yılmaz’dan ayrıldığı iddia edilen Serenay Sarıkaya, sonunda sessizliğini bozdu!

Derken ilk tepki Serenay Sarıkaya'dan geldi! 👇

4. Beckham ailesinin büyük oğulları Brooklyn, kız arkadaşı Anna Peltz’e evlilik teklifi etti!

5. Serdar Ortaç, Hakan Gence’ye verdiği röportajla şaşırttı!

Uçan Karga on Twitter: "Serdar Ortaç, Hakan Gence'ye röportaj ...

Serdar Ortaç, Hakan Gence’ye verdiği röportajla dikkat çekti. Ortaç, “30 senelik şöhret hayatımın 30 senesi kazık dolu. Ben sol yanağıma vurana sağı çeviriyor, ‘Buraya da vur’ diyorum. Beş evim vardı, hepsini sattım. Şimdi bir evim, bir arabam ve bisikletim var. Bana yetiyor. Chloe’den çocuk sahibi olmak, onunla beraber ölmek isterdim. Beni 6 aydır ‘para’ diye aramıyor. Başkası olsa mahkemeye gider, neyim varsa alırdı. Çok vefalı bir insan. Hayatına yeni biri girerse çok üzülürüm…” itirafında bulundu!

6. Cemal Can ile Danla Bilic’in ‘zafer pozu’ hepimizi kıskandırdı!

Nefes kesen mücadelenin ardından Cemal Can, Survivor 2020’nin şampiyonu oldu!

7. Selçuk Yöntem, kendisiyle doğum günü paylaşımı yapan Tuvana Türkay ile ilgili açıklama yaptı!

Selçuk Yöntem, doğum gününü paylaşarak herkesin kafasında soru işaretleri oluşturulan Tuvana Türkay ile ilgili açıklama yaptı.

Selçuk Yöntem geçtiğimiz gün kendisine Tuvana Türkay ile ilgili sorular yöneltilmesinin üzerine, “Arkadaşlar hepsi benim kardeşim, lütfen yanlış şeyler yazmayın” dedi.

8. Didem Soydan, Açık Öğretimde Psikoloji bölümünün açılmasının gündeme getirilmesini tiye aldı!

9. YouTube’da Ayşegül Doğan’a konuk olan Beren Saat, evliliği ile ilgili iç ısıtan açıklamalarda bulundu!

Kenan Doğulu ve Beren Saat yazı tatilini teknede geçirecek

“Ben evlenmeden önce de şöyle düşünüyordum. Belki benim ailemin çok mutlu bir evliliği olmadığı için. ‘Evlilik değil aşk’ diyordum Kenan’a. Esas olan aşk. Bence her zaman aşk, evlilikten daha önemli. Evlilikle beraber insanlara başka bir rol yükleniyor. Başka bir şeyi temsil etmen gerekiyor. İnsanlar daha çok dahil oluyor. O da galiba bizim gibi insanlar açısından biraz daha bunaltıcı olabiliyor. Biz ayrılmıyorken de ayrılık haberleri yapılıyordu, problemler yaşadığımız dönemlerde de. Bu artık değerini kaybetmiş bir haber. Biz ayrı bir süreç geçirdikten sonra pandemi dönemini beraber yaşadık. Müzik yapmaya başladık. Başka türlü bir yere geldi ilişkimiz. Başka bir level’ındayız aşkın. Her şey bitti dendiği yerden sonra başta beni şaşırtacak bir yere geldi. Çünkü bir müzisyen olarak Kenan’ı tanımaya başladım. “Biz arkadaşlığı başardık. Beraber üretmeyi başardık. Aile olmayı başardık. O beklenen çekirdek aile fotoğrafını bir türlü veremedik. Ama onun çok üstünde daha derin bir bağ kurduk. O yüzden beceremediğimiz de evlilik olsun yani. Evet, evliliğin içinde nefes alamadığımız zamanlar yaşadık. Birbirimize kırıldık, döküldük ama bu dönemden sonra her şey daha başka oldu. Sevgi bir şekilde bütün sorunları aşıyor.”

10. Bebeği Marsel’i kucağına alan Cansu Tosun, duygu dolu bir paylaşım yaptı!

11. Kök hücre tedavisine başlayacak olan Mehmet Ali Erbil’den poz geldi!

Tedavisi başlıyor! Mehmet Ali Erbil'in son hali... - Son Dakika ...

12. Hande Erçel ile Murat Dalkılıç’ın ayrıldıkları haberi yalanlandı !

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç'ın ayrılığı yalan mı? Murat ...

13.Duygu Özaslan’ın Can Maxim Mutaf ile aşk yaşadığı iddia edildi!

Duygu Özaslan, basketbolcu Can Maxim ile aşk mı yaşıyor? Duygu ...

14. Demet Akalın, ‘okul’ çıkışı ile gündem oldu!

Demet Akalın, kızı Hira için Instagram hesabı açtı ama...

Demet Akalın, eylül ayında okullarının açılmama ihtimaline karşı kızı Hira için, “Özel bir hocayla yan evi sınıf yapacağını” söyledi!

15. Seyfi Dursunoğlu (Huysuz Virjin) hayatını kaybetti!

Seyfi Dursunoğlu Huysuz Virjin kimdir? Huysuz Virjin kaç yaşında ...

HAFTAYA GÖRÜŞMEK ÜZERE!

Pazar Magazin Gündemi