Son dönemlerin en popüler dizilerinden olan Game of Thrones 2019 yılında final yapması Seyircileri üzmüştü. Her ne kadar son sezonu yani 8. sezonu seyircilerde hayal kırıklığı yaratsada birçok kişi dizinin bitmesinden üzüntü duymuştu. Ancak HBO , GoT’un 300 yıl öncesini anlatacak HOUSE OF THE DRAGON isimli yeni bir projeyi duyurarak seyircileri tekrar heyecanlandırmayı başardı.

Game of thrones

HBO, Netflix benzeri çevrimiçi yayın platformu HBO Max’te yayınlanacağı yeni Game of Thrones dizisi House of the Dragon’ı duyurdu. Orijinal hikayeden 300 yıl öncesinde geçecek olan yapım, Targaryen Hanedanı’nın hikayesini anlatacak.

House of Dragon’un Oyuncu Seçimleri Başladı

2022 yılında yayınlanması beklenen dizi için oyuncu seçimleri başladı. Daha öncesinde planlanan ama pandemiden dolayı ertelenen oyuncu seçimleri tekrar başladı.

House of Dragon , Fire & Blood isimli bir kitaptan uyarlanıyor. Dizi  Targaryenların çekişmeli ve çalkantılı yaşamını anlatacak. Oyuncu seçimlerinden sonra başlayacak çekimler, House of Dragon’la ilgili çok daha fazla detayı gün yüzüne çıkaracak.

YKS TERCİH REHBERİ : UÇAK MÜHENDİSLİĞİ